TISK VIZITEK

KVALITNÍ TISK VIZITEK V EXPRESNÍM ČASE

Nabízíme Vám digitální tisk jednostranných či oboustranných vizitek na širokou škálu papírů i jiných speciálních materiálů. Tiskneme v nejvyšší kvalitě na digitálních produkčních tiskárnách.

Tisknout u nás můžete již od 1 kusu. Nejčastěji tiskneme 100 - 200 ks vizitek od jednoho druhu.

Pokud nemáte připravena tisková data, můžeme Vám nabídnout vytvoření grafického návrhu dle Vašich požadavků. Hotové vizitky si můžete osobně vyzvednout u nás v Olomouci nebo Vám je pošleme poštou, kam si budete přát.

CHCI SPOČÍTAT CENU TISKU

STANDARDNÍ VIZITKY

tvrdý papír oboustranný či jednostranný tisk laminace

Pokud hledáte dobrý poměr "výkon / cena", vyberte si náš produkt "VIZITKA ZA VÝHODNOU CENU". Vizitky jsou vytištěné jednostranně či oboustranně na tvrdý - 350g papír a mohou být opatřeny jednostrannou či oboustrannou matnou či lesklou laminací.

CHCI SPOČÍTAT CENU TISKU

SPECIÁLNÍ, NETRADIČNÍ - "VIP" VIZITKY

papíry FEDRIGONI nezničitelná vizitka výjimečné efekty individuální požadavky

Nabízíme tisk na speciální plastové i jiné materiály, které vynikají větší životností a naprostou voděodolností. Papír pro tisk vizitek může být barevný či strukturovaný, tisknout můžeme ale také na čiré materiály - plasty, perleťové papíry, lesklé fólie či pauzovací papíry.

Chcete vizitku, která Vás bude opravdu reprezentovat? Umíme Vám takové vyrobit!

CHCI SPOČÍTAT CENU TISKU

VRSTVENÉ (SENDVIČOVÉ) VIZITKY

extrémní tvrdost 3D efekt design a styl parciální lak bílý inkoust

Pro toho, kdo hledá opravdu jedinečnou vizitku jsme pro Vás připravili tento speciální typ vizitek. Jedná se o vizitky složené z více vrstev papíru (nejčastěji ze tří). Barvy jednotlivých vrstev papíru si můžete zvolit z našeho vzorníku. Přední a zadní stranu lze potisknout a také do ní "vyřezat" libovolný tvar. Vnější papíry mohou být bílé, černé nebo hnědé. Touto technologií vzniká velmi netradiční vizitka, která upoutá Vaše zákazníky a obchodní partnery. Je velmi tvrdá a výjimečná.

Chcete upoutat extravagantní či netradiční vizitkou? Zkuste novinku v naší nabídce - sendvičové vizitky.

CHCI SPOČÍTAT CENU TISKU

CO VŠECHNO UMÍME:

MÁTE NĚJAKÝ DOTAZ?
ÚvodProdukty Poptávka Kontakt